San Francesco di Assisi


2019. november
H
K
SZ
CS
P
SZ
V
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


2019. november 12. kedd,
Jónás, Renátó napja van
akadálymentes oldal

Ökoiskola


  qrcode

Arcidiocesi di Eger


  magyar italiano




" Egy cseppnyi őszinte szeretet nemesebb tengernyi tudománynál.''
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus
Általános Iskola és Óvoda
Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Miskolc


Tanórán kívüli délutáni foglalkozások: 2019/2020. tanév


 

Tanórán kívüli délutáni foglakozások

2019/2020

 

Szakkörök

 

 

Szakkör neve

 

Korcsoport

Időpontja

Foglalkozást tartó pedagógus

Kiskórus

1-4. évfolyam

csütörtök 7. óra

Gyuris Nikoletta

Rózsafüzér  társulat

1-4. évfolyam

hétfőn 14.30 - 15.30

Gyuris Nikoletta 

Szabadidős sportok

1-8. évfolyam

havonta 1 alkalommal szombaton

Kovácsné Várhegyi Mónika

Labdajátékok

3-4. évfolyam

kedd 6-7. óra

Asztalosné Héger Éva

Játékos sport

1-2. évfolyam

csütörtök 6-7. óra

Hollóné Dobos Rita

Labdarúgás

4. évfolyam

7. évfolyam

kedd, csütörtök 0. óra

Balog Szilveszter

Grassroots – Élményfoci

1-2. évfolyam

3-4. évfolyam

kedd 15.30 -16.30

csütörtök 16.00 -17.00

Koscs Éva Mária

Színjátszó kör

SZÍN-JÁTÉK-KÖR

1-8. évfolyam

II. félévtől hétfő 7-8. óra

Szigeti Zoltánné

Színjátszó kör – HIT-KAT

1-4. évfolyam

szerda 6. óra

Malejkóné Pásztor Judit

Természetjáró

1-4. év olyam

5-8. évfolyam

havonta 1 alkalommal, szombaton

Péliné Skarbik Andrea

Kormány Ildikó

Báb szakkör

1-4. évfolyam

 csütörtök 16.00 – 18.00

Barnáné Juhász Ildikó

Rajz szakkör

1-4. évfolyam

5-8. évfolyam

szerda 7-8. óra

péntek 16.00 – 18.00

Barnáné Juhász Ildikó

ÖKO - szakkör

1-4. évfolyam

5-8. évfolyam

hétfő 7. óra

Soós Zoltán

Informatika alsó

1. évfolyam

2-4. évfolyam

hétfő 16.30 – 17.15

szerda 16.30 – 17.15

Koscs Éva Mária

Informatika felső

5-6. évfolyam

7-8. évfolyam

hétfő 6. óra

kedd 7. óra

Balog Szilveszter

Asztalitenisz

 

1-8. évfolyam

szerda 16.00 – 17.00

 

Faul Emilné Éva

asztalitenisz edző

Moderntánc (Szinvavölgyi Alapfokú Művészeti Iskola)

 

 

hétfő 13.45-16.50 (nagyok)

 

Hajdú - Berger Ildikó

 

szerda 15.30-17.00 (kicsik)

Néptánc (Szinvavölgyi Alapfokú Művészeti Iskola)

 

1-4. évfolyam

szerda, péntek órarend szerint

Boncsérné Szinai Tünde

 

 

 

Előkészítő foglalkozások

 

Foglalkozást tartó pedagógus

 

Tantárgy

 

Időpontja

Korcsoport

 

Medvéné Szöllősy  Viktória

 

magyar

 

 A hét szerda 7. óra / B hét szerda 6. óra

8. évfolyam

 

Zsova Anita

 

matematika

 

A hét szerda 6. óra / B hét szerda 7. óra

8. évfolyam

 


 
 
 
 
 
 
 

Copyright © Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 2019 | web: KataPorta.net KataPorta Webstatisztika