a 2023/2024-es tanévben
Budáné
Tóth Gabriella - igazgató
tanító, közoktatási vezetõ szakvizsga
Szigeti
Zoltánné - igazgatóhelyettes
tanár:
magyar - angol - orosz, pedagógiai mérés - értékelés szakvizsga
Oláh
Péterné - igazgatóhelyettes
tanító, orosz szakkollégium, differenciált
fejlesztés pedagógiai ismeretek
szakvizsga, közoktatási vezetõ szakvizsga
Asztalosné
Héger Éva
tanító,
testnevelés szakkollégium
Balog
Szilveszter
tanár:
biológia - technika - informatika, rendszerinformatikus
Barnáné
Juhász Ildikó
tanár:
vizuális kultúra
Csaba
Zsuzsa (napközis munkaközösség vezetõ)
tanító, német nyelv mûveltségi terület
Forgács
Tamás
tanár:
informatika MA, tanító, informatika mûveltségi terület, rendszergazda
Gombosné
Horváth Éva
tanító,
egyéni bánásmód szakvizsga
Gyuris Nikoletta
hittan
tanár
Hollóné
Dobos Rita
tanító, testnevelés mûveltségi terület, torna sportoktató,
közoktatási vezetõ szakvizsga
Juhász
Nóra
tanító, ének szakkollégium
Karlakiné Balogh Edina
tanító, tanár: magyar
nyelv és irodalom
Kiss
István
tanító,
vizuális kultúra mûveltség terület
Kissné
Simon Blanka
tanító,
magyar mûveltség terület
Kocsisné
Tamás Zsuzsanna
tanító,
német mûveltség terület
Koscs Éva Mária
tanító,
számítástechnika szakkollégium
Kovácsné
Tóth Adrienne
tanító,
könyvtár szakkollégium
Kovácsné
Várhegyi Mónika
tanár:
angol-testnevelés
Loló Anita
angol
nyelv és irodalom szakos tanár és kommunikáció szakos bölcsész
Malejkóné Pásztor Judit
tanító,
drámapedagógia szakvizsga
Medvéné
Szöllõsy Viktória
tanár: magyar –
orosz, közoktatási vezetõ
szakvizsga
Oláh
Kamilla
tanító, természetismeret mûveltség terület
Péliné
Skarbik Andrea (alsós munkaközösség vezetõ)
tanító - természetismeret mûveltségi terület, pedagógia
nevelõtanár, ifjúságvédelem
specializáció, preventív és korrektív pedagógiai-pszichológiai ismeretek
szakvizsga
Rõczei Enikõ (felsõs munkaközösség vezetõ)
tanító, mestertanár:
angol nyelv, pedagógia
Sándorné
Lakatos Ágnes
tanár:
matematika-fizika
Somoskõi
Katalin Erika
tanár:
testnevelés mestertanár, angol-orosz-tánc és dráma szak
Soós
Zoltán
tanár: földrajz mestertanár - testnevelés, atlétika
szakedzõ, gyógytestnevelõ, közoktatási vezetõ
szakvizsga
Szabó
Judit Ágnes
tanár;
történelem-pedagógia, fejlesztõpedagógia szakirány
Takácsné
Bártfai Mariann
tanár:
ének-zene
Zsova Anita
tanár:
matematika – kémia
Forgácsné
Szilágyi Katalin
pedagógus
asszisztens
Hitoktatók
Bak
László
görög
katolikus hittan
Marosi
Balázs
római
katolikus hittan
Svantner Gergõ
református
hittan