San Francesco di Assisi


    akadálymentes oldal


    2018. szeptember
    H
    K
    SZ
    CS
    P
    SZ
    V
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30


    2018. szeptember 21. péntek,
    Máté napja van

    Arcidiocesi di Eger


      magyar italiano




    Boldogságprogram


      qrcode

    " Egy cseppnyi őszinte szeretet nemesebb tengernyi tudománynál.''
    Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus
    Általános Iskola és Óvoda
    Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola Miskolc




    TANULMÁNYI VERSENYEK


    2018. május - Teki-totó
    Debrecen

    Kocsis Boglárka (2.a)országosArany minősítő helyezésFelkészítő: Juhász Nóra

    2018. május - Angol Nyelvi Kommunikációs Verseny
    Miskolc

    Nagy Martin 5.bvárosi3. helyezésFelkészítő: Kovácsné Várhegyi Mónika

    2018. április 28. - "Harmatcsepp" Katolikus Iskolák Levelező Versenye
    Budapest

    Dömötör Virág 2.a (nyelvtan) - Juhász Nóra
    Simon Csilla 2.a (nyelvtan) - Juhász Nóra
    Jacsó Dávid 2.b (hittan) - Péliné Skarbik Andrea
    Jacsó Zoltán 2.b (hittan) - Gyuris Nikoletta
    országosFelkészítő: A név mellett található a tantárgy és a felkészítő

    2018. április 23. - Kaffka Öko- csapat- verseny
    Miskolc

    Török Hanga (3.a)
    Török Bori (4.a)
    Sivák Benjamin (3.b)
    Orosz Patrik (4.b)
    városi5. helyezésFelkészítő: Malejkóné

    2018. április 18. - Kaffka Margit Városi Matematika Verseny
    Miskolc

    Nagy Martin 5.b - 1. hely (Sándorné Lakatos Ágnes)
    Farkas Roland 6.a - 3. hely (Zsova Anita)
    Vinnai Bence 6.b - 5. hely (Zsova Anita)
    városiA név mellett található a felkészítő és a helyezés

    2018.04.11. - Házi Versmondó Verseny
    Iskolai Könyvtár

    7.-8. évfolyam

    Ladányi Gergő 8.b - I.hely
    Karlaki Zsombor 7.b - II.hely
    Izsépi Laura 8.a - III.hely

    5.-6.évfolyam

    Szekeres Adrienn 6.b - I.hely
    Plaszkó Petra 6.a - II. hely
    Rőczei Krisztián 5.b - III. hely

    4. osztályosok:

    Orosz Patrik - 1.hely
    Gál Martin - 2.hely

    3. osztályosok:

    Tóth Dorottya - 1.hely
    Gombos Judit - 2. hely
    Plaszkó Péter - 3.hely

    2. osztályosok:

    Ferenczi Zita - 1.hely
    Dömötör Virág - 2.hely
    Jacsó Dávid - 3.hely
    háziA név mellett található a helyezés

    2018.04.04. - Harmatcsepp Tanulmányi Verseny

    Jacsó Dávid (2.b)
    Jacsó Zalán (2.b)
    Simon Csilla (2.a)
    Dömötör Virág (2.a)
    Skotnyár Laura Flóra (2.a)
    megyeiOrszágos döntőbe jutottak - helyezésFelkészítő: Péliné Skrabik Andrea, Juhász Nóra

    2018.03.25. - Országos Úszó Diákolimpia
    Hódmezővásárhely

    Simon Csilla 2.a (50m hát)országos15. helyezés

    2018.03.20. - "Tündérolvasók" országos szövegértési verseny
    Levelezős verseny (153 csapat részvételével)

    Szabó Anna
    Kapitány Laura
    Kudlák Anna
    országos14. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

    2018.03.07. - Zrínyi Ilona Megyei Matematika Verseny
    Sajószentpéter

    Farkas Roland 6.amegyei5. helyezésFelkészítő: Zsova Anita

    2018.03.08. - Megyei helyesírási verseny
    Arany János Általános Iskola

    Kuty Botond
    Pásztor Dalma
    Tuza Teodóra
    megyei4. helyezésFelkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória

    2018. február - Műfordító Házi verseny

    Plaszkó Petraházi1. helyezésFelkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória

    2018.01.15. - Magyar Verseny
    Diósgyőri Gimnázium (Miskolc)

    Kapitány Laura (6.b)városi3. helyezésFelkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória

    2018.02.22. - Fazekas Városi Matematika Verseny
    Miskolc

    Farkas Roland 6.avárosi3. helyezésFelkészítő: Zsova Anita

    2018.01.15. - Diósgyőri Gimnázium Magyar Nyelvi Tehetségkutató Versenye (6.évfolyam)

    Szekeres Adrienn 6.b
    Tóth Panna 6.a
    Plaszkó Petra 6.a
    Iván Cecília 6.a
    Bodrári Viki 6.a
    városiKiemelkedő helyezésFelkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória

    2017.12.06. - Kazinczy Karácsonyi Megyei Verseny
    Miskolc

    Nagy Martin (5.b)
    Rőczei Krisztián (5.b)
    Kis Kővágó Balázs (6.a)
    Kovács Blanka (6.a)
    megyei5. helyezés

    2017.11.27 - Területi Megyei Hittanverseny
    Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola

    Nyakas Laura 5.a
    Virág Réka 5.a
    Kis-Kővágó Balázs 6.a
    Tóth Panna 6.a
    megyei2. helyezésFelkészítő: Gyuris Nikoletta

    2017.10.25. - Szavalóverseny
    Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola

    Izsépi Laura 8.amegyeiKülöndíj helyezésFelkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória

    2017.11.21. - Brit szigetek védőszentjei
    Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola

    Madarász Máté 7.a
    Izsépi Laura 8.a
    Plaszkó Petra 6.a
    megyei3. helyezésFelkészítő: Tóth Péterné Rőczei Enikő

    2017.10.25. - Görög Katolikus Általános Iskola szavaló versenye
    Miskolc

    Izsépi Laura 8.a
    megyeiKülöndíj helyezésFelkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória

    2017.11.14 - Angol verseny
    Fráter György Katolikus Gimnázium

    Kókai Kevin 8.avárosi1 helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

    2017. május 18. - MM Publication Olvasóversenye

    Kókai Kevin 7.aországos3. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

    2017. május 18. - Miskolci séta - a város napja alkalmából rendezett rajzpályázat

    Kapitány Laura 5.bvárosi3. helyezésFelkészítő: Barnáné Juhász Ildikó

    2017. május 18. - Miskolci séta - a város napja alkalmából rendezett rajzpályázat

    Barabás Panna Rebeka 8.avárosi1. helyezésFelkészítő: Barnáné Juhász Ildikó

    2017. április 24. - Városi angol verseny
    Szilágyi Dezső Kéttannyelvű Általános Iskola

    Péli Panna Petra 8.bvárosi11. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

    2017. április 24. - Városi angol verseny
    Szilágyi Dezső Kéttannyelvű Általános Iskola

    Nagy Balázs 8.avárosi6. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

    2017. április 24. - Városi angol verseny
    Szilágyi Dezső Kéttannyelvű Általános Iskola

    Kókai Kevin 7.avárosi5. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

    2017. április 17. - Matematika verseny

    Farkas Roland 5.avárosi2. helyezésFelkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes

    2017. március 16. - "Tündérolvasók" szövegértő csapatverseny

    Szabó Anna 5.b
    Madarász Máté 6.a
    Virág Dávid 6.a
    körzetir.v. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

    2017. január 20. - "Olvasni jó" szövegértő pályázat

    Szuromi Réka 6.a
    Góré Boglárka 4.a
    Lihi Krisztina 3.a
    Borsody Bálint 3.b
    országosr.v. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

    2017. január 20. - "Olvasni jó" szövegértő pályázat

    Jacsó Zalán 1.b
    Jacsó Dávid 1.b
    Saláta Zsófia 3.a
    Ujvári Rózsa 4.a
    országoskönyvjutalom helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

    2017. február 14. - 7-8. osztályosok történelem versenye
    Miskolc

    Vercsik Roland 7.a
    Nagy Bence 7.b
    megyei18. és 26. helyezésFelkészítő: Szabó Judit Ágnes

    2017. február 17. - Zrínyi Ilona Matematika Verseny
    Miskolc

    Nagy Martin 4.bmegyei7. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

    2017. március 24. - Meteorológiai verseny
    Miskolc

    Czidor Imre 4.a
    Saláta Zsófia 4.a
    Nagy Martin 4.b
    Kígyósi Ádám 3.a
    városi1. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné, Szabó Józsefné, Gombosné Horváth Éva

    2017. március 24. - Meteorológiai verseny
    Miskolc

    Góré Boglárka 4.a
    Radics Kitti 4.a
    Lihi Krisztina 3.a
    Mikesz Anna 3.a
    városi5. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné, Gombosné Horváth Éva

    2017. február 17 - Zrínyi Ilona Matematika Verseny

    Farkas Roland 5.amegyei18. helyezésFelkészítő: Sándorné Lakatos Ágnes

    2017. március 11. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny
    Budapest

    Virág Réka 4.a
    Pocsai Gergő 4.a
    Góré Boglárka 4.a
    Czibor Imre 4.a
    országos10. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

    2017. február 17. - Zrínyi Ilona Matematika Verseny

    Nagy Martin 4.bmegyei7. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

    2017. február 10. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny
    Miskolc

    Virág Réka 4.a
    Pocsai Gergő 4.a
    Góré Boglárka 4.a
    Czidor Imre 4.a
    megyei1. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

    2016. december 9. - Avastetői Általános Iskola és AMI
    Miskolc

    Nagy Martin 4.bvárosiIII. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné

    2016. december 9. - Avastetői Általános Iskola és AMI
    Miskolc

    Üveges Virgil 8.avárosiI. helyezésFelkészítő: Balog Szilveszter

    2016. november 25. - Szirmai Református Általános Iskola angol nyelvi agymozgató csapatversenye
    Miskolc

    Pataki Marcell 7.b
    Péli Panna 8.b
    Lovrity Szabolcs 8.b
    városi7. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika,

    2016. november 25. - Szirmai Református Általános Iskola angol nyelvi agymozgató csapatversenye
    Miskolc

    Iván Cecília 5.a
    Szucskó Martin 6.b
    Kovács Csaba 6.a
    városi9. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika,

    2016. november 25. - Szirmai Református Általános Iskola angol nyelvi agymozgató csapatversenye
    Miskolc

    Kelemen Kamilla 3.a
    Farkas Dávid 3.b
    Rőczei Krisztián 4.b
    Nagy Martin 4.b
    városiII. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika,

    2016. november 22. - Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola angol nyelvi versenye sport témakörben
    Miskolc

    Kapitány Laura 5.b
    Ladányi Gergő 7.b
    Kovács Csaba 6.a
    Nagy Balázs 8.b
    városiI. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő Tóth Péternné, Kovácsné Várhegyi Mónika,

    2016. november 22. - Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola egyházmegyei hittanversenye
    Miskolc

    Virág Dávid 6.a
    Virág Nóra 6.a
    Izsépi Laura 7.a
    Tóth Bence 7.a
    városiV. helyezésFelkészítő: Gyuris Nikoletta

    2016. november 22. - Gárdonyi Géza Általános Iskola prózamondó versenye
    Miskolc

    Bényei Boglárka 8.bvárosiII. helyezésFelkészítő: Medvéné Szöllősy Viktória

    2016. november 22. - Gárdonyi Géza Általános Iskola prózamondó versenye
    Miskolc

    Ferenci Zita 1.b
    Saláta Zsófia 3.a
    Szekeres Adrienn 5.b
    Zámborszki Laura 6.a
    Barócz Ódri 8.b
    városir.v. helyezés

    2016. november 10. - Tiszaújváros Szent István Katolikus Általános Iskola Szentírás felolvasó versenye
    Tiszaújváros

    Baróczi Ódri 8.b
    Iván Cecília 5.a
    megyeiII. és V. helyezésFelkészítő: Gyuris Nikoletta

    2016. október 14. - Bolyai matematikai csapatverseny
    Miskolc

    Nagy Martin 4.b
    Pocsai Gergő 4.a
    Dóka Ádám 4.a
    Czidor Imre 4.a
    városi17. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné, Szabó Józsefné

    2016. október 13. - Arany János Általános Iskola környezetismereti versenye
    Miskolc

    Czidor Imre 4.a
    Góré Boglárka 4.a
    Mikesz Anna 3.b
    Lihi Krisztina 3.b
    városiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné, Gombosné Horváth Éva

    2016. október 9. - Olvasók királya – a megyei könyvtár pályázata
    Miskolc

    Lippai Erika 3.b
    Nyakas Laura 4.a
    Zombor Hanna 4.a
    városijutalom helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

    2016. október 1. - Szeretem Miskolcot - városjáró vetélkedő
    Miskolc

    Iváncsó Mercédesz 7.a
    Kovács Boglárka 7.a
    Baróczi Ódri 7.a
    Árvai Szandi 8.b
    Izsépi Laura 7.a
    városir.v. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

    2016. október 1. - Szeretem Miskolcot - városjáró vetélkedő
    Miskolc

    Holló Laura 6.a
    Zámborszky László 6.a
    Virág Dávid 6.a
    Madarász Máté 6.a
    Szucskó Martin 6.a
    városiI. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

    2016. április 13. - Kommunikációs nap Komlóstetőn
    Miskolc

    Major TündevárosiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

    2016. április 13. - Kommunikációs nap Komlóstetőn
    Miskolc

    Kókai Kevin 6.a
    Lovrity Szabolcs 7.b
    Sziklai Albert 5.b
    Madarász Máté 5.a
    Üveges Virgil 7.a
    városiI.
    III.
    V.
    VI.
    V. helyezés
    Felkészítő: Rőczei Enikő
    Tóth Péterné
    Szigeti Zoltánné

    2016. március 26. - Meteorológia verseny
    Erenyői Általános Iskola

    Rőczei Krisztián 3.b
    Svéda Zalán 3.b
    Góré Boglárka 3.a
    Bán Virág Dorina 4.a
    városiIV. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné
    Juhász Nóra, Szabó Józsefné

    2016. március 26. - Meteorológia verseny
    Erenyői Általános Iskola

    Czidor Imre 3.a
    Nagy Martin 3.b
    Farkas Roland 4.a
    városiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné
    Juhász Nóra, Szabó Józsefné

    2016. március - Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    Farkas Roland 4.a
    Nagy Martin 3.a
    Virág Dávid 5.a
    megyeiIII.
    XIV.
    XVIII. helyezés
    Felkészítő: Deme Attiláné
    Szabó Józsefné
    Zsova Anita

    2016. március - Észpörgető matematika verseny

    Farkas Roland 4.avárosiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

    2016. március - "Arany-tollal, költőszóval" helyesírási verseny

    Major Tünde 4.avárosiII. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

    2016. február 18. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    Iván Cecília 4.a
    Farkas Roland 4.a
    Major Tünde 4.a
    körzetiIV. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

    2016. február 18. - Bolyai Természettudományi Csapatverseny

    Hotyek Bence 3.b
    Nagy Martin 3.b
    Rőczei Krisztián 3.b
    Svéda Zalán 3.b
    körzetiIV. helyezésFelkészítő: Szabó Józsefné
    Deme Attiláné

    2015. november - Pattantyús Matematika Emlékverseny
    Miskolc

    Major Tündevárosi4. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

    2015. október 20. - Bolyai Matematika Csapatverseny

    Farkas Roland 4.a
    Kis Kővágó Balázs 4.a
    Major Tünde 4.a
    Iván Cecília 4.a
    megyei14. helyezésFelkészítő: Deme Attiláné

    2015. szeptember 26. - Szeretem Miskolcot városjáró vetélkedő
    Miskolc

    Farkas Zsófia 8.b
    Hodosi Kitti 8.b
    Jámbor Balázs 8.b
    Juhász Réka 8.b
    Szabó Lilliána 8.b
    városi4. helyezésFelkészítő: Kiss Viktória

    2015. szeptember - „ Szívem csücske Magyarországon
    Miskolc

    Ujvári Róza 3. a városikülöndíj helyezés

    2015. május 27. - PC Kismester Országos Informatika verseny
    Kazinczy Ferenc Általános és Magyar- Angol Két Tanítási Nyelvű Iskola Miskolctapolcai Tagiskolája

    Kláben Szabolcs Bence 8.b
    Madarász Tamás Győző 8.b
    Zombor Attila 8.a
    országos1 helyezésFelkészítő: Balog Szilveszter, Kassai Katalin

    2014/15. tanév II. félév - Zrínyi Ilona Matematikaverseny

    Farkas Roland
    Nagy Martin
    megyei5.
    7. helyezés
    Felkészítő: Deme Attiláné
    Hollóné Dobos Rita

    2014/15. tanév I. félév - Pattantyús városi matematika

    Merkel Tamás 6.avárosi5. helyezésFelkészítő: Taba Benőné

    2014/15. tanév I. félév - Angol Országos online verseny

    Szuromi Réka 4.aországos6. helyezésFelkészítő: Rőczei Enikő

    2014/15. tanév I. félév - Egyházi iskolák angol nyelvi szövegértési versenye

    Péli Panna 6.b
    Merkel Tamás 6.a
    Nagy Bence 5.b
    Madarász Tamás 8.b
    Kókai Kevin 5.a
    városi1.
    3.
    7.
    7.
    8. helyezés
    Felkészítő: Rőczei Enikő
    Szigeti Zoltánné
    Rőczei Enikő
    Tóth Péterné
    Szigeti Zoltánné

    2014/15. tanév I. félév - Kis Okos Informatikus Megyei verseny

    Madarász Tamás 8.b
    Kláben Bence 8.b
    Zombor Attila 8.a
    megyei4. helyezésFelkészítő: Kassai Katalin

    2014. II. félév - Fazekas matematika verseny

    Tigyi József 6.avárosi2. helyezésFelkészítő: Zsova Anita

    2014. II. félév - Zrínyi matematika verseny

    Merkel Tamás 5.bmegyei12. helyezésFelkészítő: Taba Benőné
    Feladatsor 4. osztály

    Feladatsor 5. osztály

    Copyright © Diósgyőri Szent Ferenc Római Katolikus Általános Iskola 2018 | web: KataPorta.net KataPorta Webstatisztika