1.kat |
1. |
Bóka Dalma 2. osztály
|
Turóczi Zoltánné
|
Apor
Vilmos Katolikus Ált. Iskola
|
Győr
|
|
2.
|
Dános
Barnabás 2. osztály
|
Beke Mária
|
Premontrei
Keresztelő Szent János Ált. Isk.
|
Zsámbék
|
|
3.
|
Répássy Csanád 2. osztály
|
Beke Mária
|
Premontrei
Keresztelő Szent János Ált. Isk.
|
Zsámbék
|
|
3.
|
Etl Szabina 2. osztály
|
Turóczi Zoltánné
|
Apor
Vilmos Katolikus Ált. Isk.
|
Győr
|
|
4.
|
Molnár
Anna 2. osztály
|
Turóczi Zoltánné
|
Apor
Vilmos Katolikus Ált. Isk.
|
Győr
|
|
5.
|
Takács
Anna 2. osztály
|
Turóczi Zoltánné
|
Apor
Vilmos Katolikus Ált. Isk.
|
Győr
|
|
6.
|
Andrej Alexandra
|
Birkás
Terézia
|
Jászatpáti Szent Imre Kat. Ált. Isk.
|
Jászapáti
|
|
6.
|
Kiss
Blanka 2. osztály
|
Kovácsné Varga Mária
|
Páli
Szent Vince Katolikus Ált. Iskola
|
Kapuvár
|
|
2.kat.
|
1.
|
Unger Olivér (10éves)
|
Lantos
Enikő
|
Szent
Angéla Ferences Iskola
|
Budapest
|
|
2.
|
Rezsabek Eszter 4. osztály
|
Utassiné Simon Ilona
|
Szent
Imre Katolikus Általános Iskola
|
Gödöllő
|
|
3.
|
Tóth
Eszter 4. osztály
|
Lőrincz Józsefné
|
II. János
Pál Katolikus Óvoda és Ált. Isk.
|
Bátonyterenye
|
|
3.
|
Kovács
Laura
|
Lőrincz Józsefné
|
II. János
Pál Katolikus Óvoda és Ált. Isk.
|
Bátonyterenye
|
|
4.
|
Bárczi Kristóf
(10 éves)
|
Lantos
Enikő
|
Szent
Angéla Ferences Iskola
|
Budapest
|
|
5.
|
Kaló Patrícia 4. osztály
|
Kovács Tamásné
|
Apor
Vilmos Katolikus Ált. Iskola
|
Győr
|
|
6.
|
Matesz András (9 éves)
|
Beke Mária
|
Premontrei
Keresztelő Szent János Ált. Isk.
|
Zsámbék
|
|
3.kat.
|
1.
|
Mizsák Bálint 5. osztály
|
Beke Mária
|
Premontrei
Keresztelő Szent János Ált. Isk.
|
Zsámbék
|
|
2.
|
Tóth
Antónia 6. osztály
|
Dr. Kissné Fábián Katalin
|
Fráter
György Katolikus Gimnázium
|
Miskolc
|
|
3.
|
Molnár
Luca 6. osztály
|
Simon
Veronika
|
Szent
Anna Katolikus Általános Iskola
|
Hangony
|
|
4.
|
Molnár
Barbara 6. osztály
|
Szájer Béla
|
Nagyboldogasszony Római Kat. Ált. Isk.
|
Tapolca
|
|
5.
|
Simon Damarisz 5. osztály
|
Beke Mária
|
Premontrei
Keresztelő Szent János Ált. Isk.
|
Zsámbék
|
|
6.
|
Bodnár Bence 6. osztály
|
Ardeyné Tóth Zsuzsanna
|
Tiszaújvárosi Szt. István Kat. Ált. Isk.
|
Tiszaújváros
|
|
4.kat.
|
1.
|
Gris Karolina 8. osztály
|
Szabó
László
|
Gárdonyi
Géza Katolikus Általános Iskola és Óvoda
|
Miskolc
|
|
2.
|
Tóth
Csenge Emese 8. oszt.
|
Dr. Kissné Fábián Katalin
|
Fráter
György Katolikus Gimnázium
|
Miskolc
|
|
3.
|
Horváth
Dóra 8. osztály
|
Zsemlye
Ágnes
|
Szent
Ágoston Katolikus Ált. Isk. és Óvoda
|
Pusztamérges
|
|
4.
|
Botkó Zsombor
|
Péter Péter
|
Miskolci
Görög Katolikus Általános Iskola
|
Miskolc
|
|
5.
|
Steiner Katalin
|
Ughy Miklós
|
Szent
István Római Katolikus Általános Iskola
|
Pápa
|
|
6.
|
Ivancsó Dorina 8. osztály
|
Gávayné Lénárt Andrea
|
Szent
Imre Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony
Óvoda
|
Miskolc
|
|
6.
|
Filipkó Bernadett 9. osztály
|
Dr. Kissné Fábián Katalin
|
Fráter
György Katolikus Gimnázium
|
Miskolc
|
|
Különdíj
|
Batik kép
Készítette:
Fekete Blanka és Filipkó Bernadett
|
Dr. Kissné Fábián Katalin
|
Fráter
György Katolikus Gimnázium
|
Miskolc
|
Közönségdíj
|
Konkoly
Veronika 5. osztály
|
Gávayné Lénárt Andrea
|
Szent
Imre Katolikus Általános Iskola és Kisboldogasszony
Óvoda
|
Miskolc
|
Alattyáni Márk 5. osztály
|
Ardeyné Tóth Zsuzsanna
|
Tiszaújvárosi Szt. István Kat. Ált. Isk.
|
Tiszaújváros
|
Plébános
|
Tóth
Gergő 4. osztály
|
Lőrincz Józsefné
|
II. János
Pál Ált. Isk.
|
Bátonyterenye
|
Képviselői
|
Bérci
Dorka 2. osztály
|
Kovács Gézáné
|
Páli
Szent Vince Kat. Ált. Isk.
|
Kapuvár
|
Koncz Krisztina 6. osztály
|
Ferencz Tamásné
|
Egri Ward Mária Kollégium
|
Eger
|